Коврики в салон авто Audi 100 & A6

1 389 ₴
Проконсультуємо як встановити
Дзвонимо після замовлення
Відправимо сьогодні/завтра
Оплата товарів після огляду
Даємо два тижні на обмін
Цена указанная за комплект ковриков без логотипов. Шильдик (эмблема) для ковриков Nissan можно приобрести отдельно (100грн за 1 шт). Так же комплект ковров можно укомплектовать подпятником алюминиевым, серебристым 29x16см (390грн за 1 шт).

Навіщо гумові килимки потрібні в салон Audi 100 & A6

Купити гумові килимки в салон Ауди 100 & А6 потрібно першочергово, адже вони захищають покриття підлоги від забруднень. Гумові, каучукові або поліуретанові половички в салоні так само беруть на себе удари підборів і поклади.

Пістилки з гуми, каучуку, силікону та поліуретану називають зимовими.

Які зимові автокилими для салону Ауди 100 & А6 краще купити

Основне правило вдалої купівлі зимових автокилимів – модельність. Килими, виготовлені, наприклад, на модель 100 & A6 (1991-1997), не потребують обрізки. З якого матеріалу виготовлені зимові автокилими для салону не так важливо. Важливою є репутація виробника. Питання якості килимків вирішило за автовласників інтернет-магазин deflector.in.ua, представивши у своєму каталозі автокилимків на Audi 100 & A6 лише водовідштовхувальні брудозахисні автомобільні килими перевірених марок.

Як купити гумові автокилимки

Переконайтеся, що ці килими підходять до вашої моделі авто, порівняйте так само роки випуску. Переобрати модель можна у лівому меню інтернет-магазину. На сторінці товару натисніть на «Купити зараз» праворуч від фото, заповніть анкету замовлення, збережіть, зачекайте на дзвінок консультанта.