Килимки в салон гумові

Килимки в салон гумові

Що таке автокилимки і навіщо вони потрібні?

Автомобільні килимки в салон - спеціальні половички (зазвичай гумові або поліуретанові, рідше - ворсові або пластикові), призначені для покриття підлоги в салоні машини заради захисту поверхні від частих, хоч і дрібних, подряпин та пошкоджень , а також від регулярних забруднень. Не дивлячись на простоту такого автоаксесуара, як уявний килимок для салону, підходити до вибору автомобільного килимка потрібно з розумом.

Коли варто купувати килимки в салон?

Килимки салону - автоаксесуар, купити який водієві потрібно в першу чергу, - відразу після придбання автомобіля. Професійне очищення салону, забитого брудом, дрібним сміттям і вологою обійдеться набагато дорожче ніж разова покупка набору автомобільних килимів. До того ж, за потреби, буде дешевше та зручніше замінити килимки на нові, ніж платити за відновлення підлоги машини. Автомобільні килимки добре справляються не тільки із захистом оригінального покриття від пошкоджень, а й значно полегшують прибирання в салоні, і навіть можуть приємно змінити інтер'єр авто.

Якими бувають автомобільні килимки?

Автокилимки бувають модельними (виготовлені спеціально під конкретну модель автомобіля) та універсальними.

Модельні килимки в салон лягають чітко, не потребують обрізки по краях. Універсальні автокилими швидше за все коштуватимуть дешевше за модельні, адже для їх виготовлення не робилися виміри багатьох моделей автомобілів. Ці підстилки тому універсальні, що за умовчанням підходять багатьом моделям. Універсальні килимки без ручного припасування розмірів не лягають на підлогу салону ідеально – вони вимагають підрізування вручну самостійно, або, наприклад, за допомогою послуг тюнінг-салону.

Автомобільні килимки також можна розділити на оригінальні (продукт від виробника моделі автомобіля) та неоригінальні (килимки будь-яких інших виробників). Оригінальні килимки – гарантована якість за відносно високу ціну. Серед неоригінальних автокилимів так само цілком можна знайти гідних представників автомобільного покриття для підлоги, що гармонійно поєднують у собі приємну ціну і хороші експлуатаційні можливості.

Килими на підлогу салону за параметрами об'ємності визначаються як 3д та 2д. Половини 2д плоскі, а 3д - об'ємні, з високими бортами, що обтікають стінки автомобіля.

Показати повністю
Марка
Модель
Показано з 1 30 з 758 (всього сторінок 26)