Мухобойка на капот Chevrolet Tracker

1 877 ₴
Немає в наявності
Проконсультуємо як встановити
Дзвонимо після замовлення
Відправимо сьогодні/завтра
Оплата товарів після огляду
Даємо два тижні на обмін
Модельный дефлектор на капот от SIM из пластика премиум класса. Крепится на штатные отверстия, без внедрения в структуру капота. Имеет уникальные крепежные скобы, на которые проклеивается защитный прозрачный силикон на липкой основе, идущий в комплекте с дефлектором. После установки на капот выглядит как заводская часть машины.

Навіщо потрібна мухобойка (дефлектор капота) на Chevrolet Tracker

Мухобійка виглядає як литий екран порівняно великих розмірів, що повторює контури капота над фарами та решіткою радіатора одночасно. Виготовляють мухобойки Шевроле Трекер з ABS-пластику чорного кольору. Назва «мухобійка» говорить за себе – встановлений дефлектор захищає капот і лобове скло від комах і щебеню, що летять назустріч, що вилітає знизу. Завдяки здатності дефлектора-мухобійки відбивати від капота дрібне сміття та комах, його ще називають відбійником.

Встановлення дефлектора на капот Шевроле Трекер є простим, якщо він модельний, а не універсальний. Дуже важливо, щоб мухобійка була виготовлена за мірками конкретної моделі авто. Для встановлення мухобойки на капот потрібно мати при собі хрестову викрутку. Виробник товару "SIM".

Рекомендовані товари