Дефлектори капота (мухобійки)

Дефлектори капота (мухобійки)

Що таке дефлектор капота і які функції мухобойки?

Аеродинамічні дефлектори капота, мухобійки на капот, відбійники – так називають декоративно-захисні накладки на передню частину кузова автомобіля. Встановлений на капот дефлектор захищає передню частину машини від сколів та подряпин, які можуть з'явитись у процесі їзди. Крім того, завдяки своєму обтічному аеродинамічному дизайну, накладка для капота спрямовує потік зустрічного повітря вгору, допомагаючи щіткам склоочисників і лобовому склу приймати на себе мінімум забруднюючих елементів, адже крім комах, відбійник відбиває вгору бруд, пісок і дрібні камені, що потрапляють на авто. під коліс машин, що їдуть попереду.

Як вибрати якісний дефлектор капота?

Автоаматорам відомо, що далеко не кожен дефлектор капота може впоратися зі своїми прямими обов'язками. Любителі заощадити можуть зіткнутися з труднощами під час встановлення мухобойки на капот або навіть при її експлуатації. Неправильно встановлений на машину неякісний дефлектор кузова замість захисної функції може виконувати функцію накопичення бруду під мухобойкою. Це стосується дешевих дефлекторів капота від неперевірених виробників та мухобійок, куплених не на ту модель автомобіля. Якісний дефлектор легко встановлюється, не знаходиться на капоті впритул, не збирає під собою дорожнє сміття і цвіль.

В інтернет-магазині автомобільного захисту Deflector.in.ua представлені лише перевірені на якість часом та великою аудиторією автолюбителів дефлектори-мухобійки. Залишається лише визначитися з деталями – такими як: зовнішній вигляд мухобойки, наповненість комплекту дрібницями та максимальна швидкість їзди автомобіля, для якого потрібна мухобойка. Відбійник від австралійської фірми EGR або російської фірми SIM (вітчизняного аналога австралійського виробництва) можна використовувати не тільки при помірній їзді містом та поза ним. Аеродинамічні дефлектори цих фірм добре поводяться навіть при швидкісній їзді понад 200 км на годину. Це приємний бонус для любителя поганяти трасою.

Дефлектори капота української фірми FLY та російської компанії Vip Tuning – відмінний варіант для нешвидкісної їзди, оскільки коштують ці мухобійки дешевше за своїх побратимів із захисту, і у звичайних, ненічих умовах справляється зі своїм прямим обов'язком захисту капота так само добре. Відмінність в ціні обумовлена тим, що вони не розраховані на високошвидкісну їзду. Їхні комплекти по наповненості дрібницями можуть трохи відрізнятися від комплектів дорожчих фірм. Крім того, дефлектори капота від Флай дуже пластичні і завдяки цьому стресостійкі.

Встановлення мухобойки-дефлектора на капот

Мухобійки-дефлектори-відбійники, представлені в нашому інтернет-магазині мають у комплекті всі потрібні деталі та кріплення для встановлення. Мухобійку можна встановити самостійно, а можна це зробити у спеціалізованому автотюнінг-салоні вашого міста, якщо ви звикли все довіряти фахівцям. При встановленні дефлектора на капот своїми руками зазвичай необхідно при собі мати хрестову викрутку. Для встановлення в тюнінг салоні просто віддайте отриманий комплект установнику.

Показати повністю
Марка
Модель
Показано з 1 30 з 453 (всього сторінок 16)