Резиновые авто коврики в салон BMW 3 E90/E91/E92

829 ₴
Проконсультуємо як встановити
Дзвонимо після замовлення
Відправимо сьогодні/завтра
Оплата товарів після огляду
Даємо два тижні на обмін
Коврики представленные для Вашего автомобиля являются импортной продукцией, привезенной из Чехии. Отличительной чертой данного товара, в сравнении с низкокачественными копиями, является высокопрочный, эластичный (без примеси пластика) материал без запаха. Верхняя часть ковра имеет гладкую поверхность (без шераховатости), а нижняя шипованная (для уменьшения скольжения).

Навіщо гумові килимки потрібні в салон BMW 3 E90/E91/E92

Купити гумові килимки в салон БМВ 3 Е90/Е91/Е92 потрібно першочергово, адже вони захищають покриття підлоги від забруднень. Гумові, каучукові або поліуретанові половички в салоні так само беруть на себе удари підборів і поклади.

Пістилки з гуми, каучуку, силікону та поліуретану називають зимовими.

Які зимові автокилими для салону БМВ 3 Е90/Е91/Е92 краще купити

Основне правило вдалої купівлі зимових автокилимів – модельність. Килими, виготовлені, наприклад, на модель 3 E90/E91/E92 (2005-2011), не потребують обрізки. З якого матеріалу виготовлені зимові автокилими для салону не так важливо. Важливою є репутація виробника. Питання якості килимків вирішило за автовласників інтернет-магазин deflector.in.ua, представивши у своєму каталозі автокилимків на BMW 3 E90/E91/E92 лише водовідштовхувальні брудозахисні автомобільні килими перевірених марок.

Як купити гумові автокилимки

Переконайтеся, що ці килими підходять до вашої моделі авто, порівняйте так само роки випуску. Переобрати модель можна у лівому меню інтернет-магазину. На сторінці товару натисніть на «Купити зараз» праворуч від фото, заповніть анкету замовлення, збережіть, зачекайте на дзвінок консультанта.