Автомобильные резиновые коврики Fiat Scudo

579 ₴
Проконсультуємо як встановити
Дзвонимо після замовлення
Відправимо сьогодні/завтра
Оплата товарів після огляду
Даємо два тижні на обмін
Польские коврики отличаются максимальными износостойкостью и эластичностью. Не имеют резкого запаха резины, присущего некоторым резиновым коврикам. Благодаря текстурному элементу евроклетке отлично сегментируют влагу, не позволяя воде растекаться. Коврики европейского качества по приятной цене.

Навіщо гумові килимки потрібні в салон Fiat Scudo

Купити гумові килимки в салон Фиат Скудо потрібно першочергово, адже вони захищають покриття підлоги від забруднень. Гумові, каучукові або поліуретанові половички в салоні так само беруть на себе удари підборів і поклади.

Пістилки з гуми, каучуку, силікону та поліуретану називають зимовими.

Які зимові автокилими для салону Фиат Скудо краще купити

Основне правило вдалої купівлі зимових автокилимів – модельність. Килими, виготовлені, наприклад, на модель Scudo (2006-2016), не потребують обрізки. З якого матеріалу виготовлені зимові автокилими для салону не так важливо. Важливою є репутація виробника. Питання якості килимків вирішило за автовласників інтернет-магазин deflector.in.ua, представивши у своєму каталозі автокилимків на Fiat Scudo лише водовідштовхувальні брудозахисні автомобільні килими перевірених марок.

Як купити гумові автокилимки

Переконайтеся, що ці килими підходять до вашої моделі авто, порівняйте так само роки випуску. Переобрати модель можна у лівому меню інтернет-магазину. На сторінці товару натисніть на «Купити зараз» праворуч від фото, заповніть анкету замовлення, збережіть, зачекайте на дзвінок консультанта.