Спойлер на багажник

Спойлер на багажник

Автомобільні спойлери бувають різні. Задній спойлер, який кріпиться на кришку багажника і водночас над заднім склом, носить в основному функцію декоративного прикраси автомобіля. При чому цей декор значно змінює зовнішній вигляд, пристойно виділяючи автомобіль зі спойлером над склом серед інших, що оточують його. Лип спойлер - довга вузька накладка на багажник, що надає автомобілю витонченості. Досить дрібний ліп спойлер, як і спойлер багажника, покликаний видозмінити зовнішній вигляд автомобіля, надаючи йому нових, індивідуальних рис.

Об'ємний задній спойлер на кришці багажника покликаний покращити аеродинамічні властивості автомобіля, покращуючи курсову стійкість автомобіля при їзді. Цей вид заднього спойлера є найбільш практичним серед усіх представлених, але на наших дорогах його курсові можливості незначні. Його, крім зміни зовнішнього вигляду авто, частіше експлуатують як ручку багажника або підставку, наприклад, на виїзді на природу.

Безумовно, комплект із спойлерів над заднім склом і на кришці багажника може сприяти прогресивному тюнінгу автомобіля, але спойлери в наших дорожніх умовах – більша розкіш, ніж необхідність і купувати ці автомобільні аксесуари варто тому, хто вже подбав про захист автомобіля, поставивши на його вітровики, козирки, кенгурятник... або ж автовласнику, який бажає в першу чергу виділитися серед інших.

Не знаєте, який спойлер купити? Зайдіть у розділ вашої моделі автомобіля в інтернет магазині deflector.in.ua та подивіться на присутні в ньому спойлери. Серед усіх товарів потрібні тюнінг-деталі можна відокремити, використовуючи фільтр автоаксесуарів, вибравши категорію «спойлерів». Серед представлених товарів можна вибрати будь-який – всі деталі інтернет-магазину «Дефлектор Зон» перевірені на відповідність ціни та якості.

Показати повністю
Марка
Модель