Вії на фари

Вії на фари

Вії фар чи вії на фари – декоративна додаткова деталь автомобіля, яка накладається над фарами, не впливаючи на якість роботи оптики, але значно змінюючи зовнішній вигляд «очей автомобіля». Зазвичай вії для фар купуються під фарбування і фарбуються в основний колір екстер'єру автомобіля, але вії фар можуть бути пофарбовані практично в будь-який колір - за бажанням автовласника. Таке фарбування вій можна зробити самостійно - за допомогою спеціальної автофарби в балончику, або віддати на фарбування в спеціальний тюнінг-салон.

Крім звичної деталі тюнінгу під назвою «вії фар», які являють собою плоску накладку на авто, є й інший вид вій фар - копія справжніх, людських вій, збільшена в кілька разів. Такі вії накладаються на фари для створення живого образу автомобілю – екстравагантними власниками авто, але скоріше – власницями.

Щоб правильно вибрати та купити вії фар для свого авто, потрібно знайти цей товар у категорії інтернет магазину Deflector.in.ua під назвою вашої машини. Тільки модельні вії фар слід встановлювати на авто - ті, що були виготовлені за індивідуальними мірками конкретної моделі автомобіля. Всі представлені в нашому магазині війки для фар - гарної якості. Деталі від виробників тюнінгу, у тому числі й виробників вій для фар, перевірені нами багаторазово на якість, яка, звичайно ж, відповідає своїй ціні.

Вії для фар доставляються нашим магазином до українських міст відомими транспортними фірмами.

Показати повністю
Марка
Модель
Показано з 1 30 з 85 (всього сторінок 3)