Рейлінги на дах поздовжні

Рейлінги на дах поздовжні

Автомобільні рейлінги для даху – додаткові планки, призначені для закріплення на даху авто задля зручності перевезення вантажів не лише у багажнику авто, а й на даху. Рейлінги особливо зручні, якщо є необхідність регулярного перевезення автомобілем достатньо об'ємного вантажу, наприклад велосипеда або дорожнього боксу. До рейлінгів можна прив'язати вантаж, який не поміститься в салоні авто або його багажнику.

Рейлінги на дах виглядають дуже ефектно, тому вони не тільки дуже практичні, але й використовуються просунутими автовласниками як оригінальна, помітна деталь зовнішнього тюнінгу авто. Рейлінги даху виготовляються під конкретну модель автомобіля, тому, купуючи рейлінги для даху свого авто в інтернет магазині тюнінгу та обважування deflector.in.ua, ви можете розраховувати на їхнє фізичне навантаження та привабливу зовнішність. Всі рейлінги дахів з нашого магазину перевірені на якість та відповідність його ціні, а з виробниками рейлінгів ми маємо багаторічний досвід співпраці щодо додаткової укомплектації автомобіля.

Встановлюються рейлінги на дах авто дуже просто – це можна зробити самостійно, без допомоги спеціаліста, тим більше, що інструкція по встановленню йде в комплекті з деталями автотюнінгу з нашого магазину. Замовлені товари потрібно отримати у відділі служби доставки, відкрити, перевірити на відповідність і лише після оплати.

Показати повністю
Марка
Модель
Показано з 1 30 з 95 (всього сторінок 4)