Підніжки (пороги)

Підніжки (пороги)

Автомобільні підніжки або пороги – це зовнішні накладки для порогів автомобіля, які захищають від фізичних пошкоджень або доукомплектують оригінальні пороги автомобіля, - пластини, підставки для ніг, які експлуатуються під час посадки в авто водієм та пасажирами. Бічні накладки для порогів зазвичай хромовані – металевого кольору, тому встановлені на поріжки накладки дуже ефектно виділяють автомобіль із сріблястими горизонтальними смугами серед інших автомобілів, що оточують його.

Слід зазначити, що накладки для порогів – це тюнінг-деталь не першої необхідності і використовується вона зазвичай тими автолюбителями, хто по-справжньому цінує своє авто, його зовнішній вигляд і цінує ексклюзивність у всьому. Накладки на пороги, представлені в онлайн магазині накладок Deflector.in.ua, перевірені нашими випробуваннями на якість і відповідають своїй ціні. Всі представлені в нашому магазині тюнінга захисні накладки для порогів ідеально підходять моделі моделі, в каталозі якої розташовуються конкретні накладки.

Встановлення накладок на поріжки дуже проста – вона не вимагає спеціальних знань та умінь, а в упаковці із замовленими накладками для поріжок є інструкція щодо їх встановлення.

Показати повністю
Марка
Модель
Показано з 1 30 з 150 (всього сторінок 5)