Кенгурятники

Кенгурятники

Кенгурятник (кенгурушник, кенгурін, бугель, захисні дуги) – зазвичай металева конструкція зі стрижнів та труб, яка кріпиться до передньої або задньої частини автомобіля для збільшення захисту від пошкоджень при їзді. Купити кенгурятник і встановити його на авто – значить дати можливість деталям автомобіля залишитися неушкодженими при їзді бездоріжжям або навіть при випадкових зіткненнях з іншими машинами.

Захист бампера у вигляді кенгурятника зазвичай громіздкий і хоча він є силовим обважуванням автомобіля, крім практичної ролі, відмінно справляється і з декоративним. Кенгурятник надає автомобілю стильніший, суворіший, а іноді навіть і агресивний вигляд. Це подобається більшості автолюбителів, яким додаткова впевненість за кермом не буде зайвою.

Кенгурятники розробляються окремо під кожну модель авто, тому встановлення кегурятника - справа проста. Головне купити кенгурятник на потрібну модель. Крім того, при покупці кенгурятника у нашому онлайн магазині тюнінгу та силових обважень Deflector.in.ua всі необхідні для встановлення кенгурину кріплення ви отримуєте в комплекті.

Показати повністю
Марка
Модель
Показано з 1 30 з 47 (всього сторінок 2)