Дефлектори бічних вікон (вітровики)

Дефлектори бічних вікон (вітровики)

Що таке вітровики – дефлектори шибок?

Дефлектори бічних вікон, шибок, дверей; дверні та віконні дефлектори, вітровики, дощовики – всі ці поняття-синоніми накладок на краї шибок, які не тільки виграшно виділяють машину з вітровиками серед інших автомобілів, але й відмінно захищають водія та салон машини від снігу, вітру та дощу. Вітровики – гладкі тонкі, але при цьому міцні пластини, що візуально повторюють контури дверей та дахи автомобіля. Дефлектори бічних дверей можна назвати найкориснішим автомобільним аксесуаром зовнішнього застосування.

Властивості віконних дефлекторів - вітровиків:

  • Дощовики захищають від опадів. У негоду водій зможе відкрити вікна з вітровиками, не переймаючись потраплянням дощу або снігу в салон. Також захищають салон машини від потрапляння в нього зайвого світла, пилу та бруду.
  • Дефлектори вікон непогано справляються з функцією витяжки. Наприклад, вони чудово виводять дим при курінні в салоні навіть при ледве відчинених вікнах.
  • Ветровики мають і шумоізоляційну функцію. Завдяки дефлекторам стекол у салоні стає тихіше.
  • Встановлені на вікна дощовики вирішують проблему протягів та запотівання стекол у машині.
  • Завдяки вітровикам якість огляду бічних стекол у дощ чи сніг значно збільшується, оскільки дощ чи сніг меншою мірою потрапляють безпосередньо на самі стекла.
  • У дефлекторів скла є і невелика захисна функція. Ущільнюючи область під дахом вікна, вони можуть захистити машину від удару на це місце, хоча ймовірність такого удару вкрай мала.
  • Віконні дефлектори використовуються не тільки як практична, а й декоративна деталь авто. При необхідності можуть бути пофарбовані будь-який колір. Цей колір і розбавлятиме основний колір автомобіля, надаючи зовнішньому вигляду машини оригінальності.

Якими бувають дефлектори вікон?

Ветровики можуть відрізнятися матеріалами виготовлення, способом кріплення, розміром, а також кольором. Якщо поки що немає досвіду в експлуатації даного типу товарів, перед покупкою варто ознайомитися з відмінними рисами вітровиків.

Склад віконних дефлекторів різних виробників може відрізнятися

Вони можуть бути виготовлені із пластику, акрилу, полікарбонату, металу. Найчастіше виготовляються з пластику, тому що цей матеріал краще за інших здатний підкреслити всі переваги дефлекторів бічних вікон.

Відмінності щодо способу кріплення на двері

Шкляні дефлектори бувають вставними, - ті, що монтуються у віконний отвір. Вони мінімально змінюють зовнішній вигляд авто, тому що дрібніші за своїх побратимів; не виходять за рамки вікна, тому що вставляються над склом завдяки фізичному згину вітровиків. На деяких моделях машин після встановлення таких вставних віконних дефлекторів молдинги залишаються відкритими. Існують дефлектори скла, які монтуються за допомогою спеціальних кліпсів. Такі вітровики здебільшого розраховані на вантажівки чи мікроавтобуси. Накладні дефлектори вікон, що кріпляться під гумовий ущільнювач скла, чудово виглядають після кріплення і чудово справляються зі своїми прямими функціями, але при цьому можуть мати й недоліки: забиваються пилом та брудом, іноді через це починають рипіти.

Якщо ви вирішите купити вітровики, які клеяться на спец. скотч (клеєва стрічка), ви зробите правильний вибір. Такі дефлектори дверей мають всі переваги позбавлені недоліків.

Віконні дефлектори можуть відрізнятися за кольором та розміром

Стандартні мають ширину 7-8 см, вузькі – близько 3-4, а широкі – близько 10-ти.

В основному представлені на ринку автоаксесуарів дощовики універсального чорного кольору. При цьому вони напівпрозорі, що сприяє гарній оглядовості із салону. Іноді віконні дефлектори виготовляються під подальше фарбування та можуть бути пофарбовані практично у будь-який колір за бажанням власника машини. Наступний за популярністю у виробників колір - сріблястий. Інші кольори зустрічаються рідко.

Як вибрати віконні дефлектори-вітровики?

Насамперед вони не повинні бути універсальними. Хороші дефлектори вікон – ті, що розробляються на конкретну модель автомобіля. Безумовно, відмінним варіантом можна назвати вітровики оригінальні – розроблені та виготовлені компанією, яка випустила автомобіль. Такі вітровики мають один пристойний недолік – ціна. Неоригінальні дефлектори скла коштують у рази дешевше. Цілком можна знайти дощовики відповідної оригінальної якості за приємною ціною. Хороші дефлектори вікон не будуть універсальними.

Щодо кольору – це справи смаку, але фарбовані вітровики, хоч і виглядають оригінальнішими за нефарбовані, але після фарбування значно погіршують оглядовість, поступаючись при цьому напівпрозорим нефарбованим.

Як встановити вітровики на вікна автомобіля

Для встановлення вітровиків на двері машини зовсім не обов'язково користуватися послугами тюнінгу салону. Дефлектори вікон прості в установці та їх дуже просто поставити самому, без свердлінь. Перед тим, як починати самостійну установку, потрібно знежирити місце над склом автомобіля.

Якщо вітровики на скотчі - прибрати захисну плівку зі скотчу, розташованого з тильної частини вітровика. Далі вітровик прикладається на місце встановлення і щільно притискається. Після встановлення на скотч бажано три дні не мити машину. Дощовики, що кріпляться під гумку або за допомогою згинання, встановити так само дуже просто. Із набором вітровиків йде інструкція з встановлення.

Показати повністю
Марка
Модель
Показано з 1 30 з 642 (всього сторінок 22)